Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet

lekko korzenny
kwaśny
Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet Filmy
Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet Zdjęcia Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet Zdjęcia Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet Zdjęcia Diesel Fuel for Life Unlimited Diesel dla kobiet Zdjęcia

Diesel Fuel for Life Unlimited marki Diesel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Diesel Fuel for Life Unlimited został wydany w 2008 roku. Diesel Fuel for Life Unlimited stworzyli Harry Fremont, Jacques Cavallier i Olivier Cresp. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, gujawa i brzoskwinia; nutami serca są lukrecja, aloes, jaśmin, lilia i tuberoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Cytryna Mandarynka Gujawa Brzoskwinia

Lukrecja Aloes Jaśmin Lilia Tuberoza

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diesel Fuel for Life Unlimited by Diesel.

C-Thru Golden Touch
Giordani Gold Essenza
Versense
Eau de Iceberg Pour Femme

Diesel Fuel for Life Unlimited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diesel Fuel for Life Unlimited marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diesel Fuel for Life Unlimited marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Giorgio Armani Armani Code for Women Priscilla Presley Indian Summer Avon Tomorrow Oriflame Enigma Guerlain Shalimar Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lancome Hypnose Avon Pink Suede Lancome Miracle Oriflame Amber Elixir Lancome Poeme Yves Saint Laurent Elle Alfred Dunhill Desire for a Woman Laura Biagiotti Roma Guerlain Insolence Eau de Parfum Hugo Boss Pure Purple Chanel Allure eau de parfum Lolita Lempicka Si Lolita