Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel dla mężczyzn Zdjęcia

Diesel Fuel For Life Cologne for Men marki Diesel to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Diesel Fuel For Life Cologne for Men został wydany w 2008 roku. Diesel Fuel For Life Cologne for Men stworzyli Annick Menardo i Jacques Cavallier. Nutami głowy są różowy pieprz i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są lawenda i malina; nutami bazy są wetyweria i heliotrop.

Różowy pieprz Anyż gwiazdkowaty

Lawenda Malina

Wetyweria Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diesel Fuel For Life Cologne for Men by Diesel.

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Recenzje Perfum

viola d
viola d

Początkowo bardzo mocno wyczuwalna jest malina, potem na szczęście słabnie, aby pozwolić dojść do głosu lawendzie, po godzinie od aplikacji najsilniej wyczuwalna właśnie lawenda, pieprz, anyż i wetyweria. Interesujący zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diesel Fuel For Life Cologne for Men marki Diesel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diesel Fuel For Life Cologne for Men marki Diesel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pino Silvestre Pino Fifty L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Ella Mikao Yujin Sting Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Creed Amalfi Flowers Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Sergio Tacchini Experience Discovery O Boticario Portinari A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé D.S. & Durga Beartrapper D.S. & Durga Juniper L`Occitane en Provence Calanques