Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vivaciously Bold marki Diana Vreeland to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vivaciously Bold został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, bergamotka i pieprz; nutami serca są petitgrain i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wetyweria, paczula i piżmo.

Grejpfrut Cytryna Bergamotka Pieprz

Petitgrain Jaśmin wielkolistny

Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivaciously Bold by Diana Vreeland.

Vivaciously Bold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Vivaciously Bold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Vivaciously Bold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivaciously Bold marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivaciously Bold marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Paco Rabanne XS Al-Rehab Lamis Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Tommy Hilfiger Tommy 10 Avon Dreamlife Rance 1795 Rue Rance Eau de France Krizia Easy Krizia Etienne Aigner Aigner White Man Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Serge Lutens Bois de Violette Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Alia