Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vivaciously Bold Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vivaciously Bold marki Diana Vreeland to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vivaciously Bold został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, bergamotka i pieprz; nutami serca są petitgrain i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wetyweria, paczula i piżmo.

Grejpfrut Cytryna Bergamotka Pieprz

Petitgrain Jaśmin wielkolistny

Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivaciously Bold by Diana Vreeland.

Vivaciously Bold Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

"W śmiałym koktajlu ze skórki cytrusów Carlos Benaim uchwycił charakterystyczny przepych wetywerii. Zanim na jaw wyjdzie bogate serce zapachu, w którym energiczne tony petitgrain idealnie łączą się z miękką fakturą jaśminu wielkolistnego, grejpfrut, cytryna i bergamota z dodatkiem odrobiny pieprzu dodają aromatowi nieoczekiwanej iskry"
Taką mniej więcej informacje otrzymujemy na temat perfum od producenta.Tymczasem to,co dzieje się na skórze nijak ma się do rzeczywistości.
Nie znajdziemy tutaj ani energicznych tonów petitgrain ani przepychu wetywerii,ponieważ zapach ma tak tragiczne parametry,że nie jest w stanie dociągnąć do bazy,rozwinąć się.
Po obwitej aplikacji dostajemy bukiet rożnych cytrusów,które po godzinie całkowicie znikają ze skóry a razem z nimi znika myśl,że użyliśmy perfum.
Wszystko to w przepiękny flakonie za 899zł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Vivaciously Bold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Vivaciously Bold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivaciously Bold marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivaciously Bold marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Puma Man Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Nautica Latitude Longitude Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Yves Saint Laurent L'Homme Rance 1795 Rue Rance Eau de France Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Benetton Benetton Pure Sport Men Carolina Herrera 212 Men Splash Christian Dior Dior Homme Cartier Declaration Versace Versense