Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany
Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Smashingly Brilliant został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są cytryna, bazylia, kalabryjska bergamotka i jagody jałowca; nutą serca jest geranium; nutami bazy są nuty drzewne i zamsz.

Cytryna Bazylia Kalabryjska bergamotka Jagody jałowca

Geranium

Nuty drzewne Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smashingly Brilliant by Diana Vreeland.

Smashingly Brilliant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Smashingly Brilliant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Smashingly Brilliant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Roger & Gallet Cedrat Creed Royal Ceylan Aveda Chakra 3 Equipoise Crabtree & Evelyn West Indian Lime Yves Rocher Antartic Tommy Hilfiger Tommy Keiko Mecheri Sanguine Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Amway Opportune Sport Bath House Bergamot and  Amber