Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Smashingly Brilliant został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są cytryna, bazylia, kalabryjska bergamotka i jagody jałowca; nutą serca jest geranium; nutami bazy są nuty drzewne i zamsz.

Cytryna Bazylia Kalabryjska bergamotka Jagody jałowca

Geranium

Nuty drzewne Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smashingly Brilliant by Diana Vreeland.

Smashingly Brilliant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Smashingly Brilliant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Smashingly Brilliant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Puma Puma Limited Edition Man Cartier Eau de Cartier Concentree Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Aveda Chakra 3 Equipoise Manuel Canovas L`ile Bleue Guerlain Habit Rouge Sport Jo Malone Lime Basil & Mandarin Xerjoff Fiore d`Ulivo Lubin Gin Fizz Berkeley Square Lime & Clarysage JoAnne Bassett Reveiller Montgomery Taylor Paratus