Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Smashingly Brilliant Diana Vreeland dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Smashingly Brilliant został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są cytryna, bazylia, kalabryjska bergamotka i jagody jałowca; nutą serca jest geranium; nutami bazy są nuty drzewne i zamsz.

Cytryna Bazylia Kalabryjska bergamotka Jagody jałowca

Geranium

Nuty drzewne Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smashingly Brilliant by Diana Vreeland.

Smashingly Brilliant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Smashingly Brilliant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Smashingly Brilliant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smashingly Brilliant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Christian Dior Eau Sauvage Extreme Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Campos de Ibiza Mandarina Clean Clean Provence Joop! Joop! Homme Summer Temptation Crabtree & Evelyn West Indian Lime Eclectic Collections Factor Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Acorelle Jardin des Thes Caswell Massey Verbena Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match