Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Simply Divine Diana Vreeland dla kobiet

Simply Divine Diana Vreeland dla kobiet

tuberozowy
Simply Divine Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Simply Divine Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Simply Divine Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Simply Divine marki Diana Vreeland to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Simply Divine został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są zielone liście i gałka muszkatołowa; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy i egipski jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe, fasolka tonka i piżmo.

Zielone liście Gałka muszkatołowa

Tuberoza Kwiat pomarańczy Egipski jaśmin

Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simply Divine by Diana Vreeland.

Simply Divine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Simply Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Simply Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simply Divine marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simply Divine marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Liz Claiborne Bora Bora Exotic Memo Sundance Prince Matchabelli Aviance Night Musk Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Ted Baker XO Extraordinary Prada Infusion de Tubereuse Oscar de la Renta Oscar Latin Light Novaya Zarya Gvozdika