Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Perfectly Marvelous został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Barel. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, jaśmin i papryczka pimento.

Drzewo sandałowe Jaśmin Papryczka pimento

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfectly Marvelous by Diana Vreeland.

Perfectly Marvelous Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Perfectly Marvelous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Perfectly Marvelous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Marc Jacobs Blush Adidas Adidas 3 Women Azzaro Azzaro Couture Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Xerjoff Ibitira Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Demeter Fragrance Wet Garden Krigler Chateau Krigler 12 Ulric de Varens UDV Pour Elle