Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet

Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Perfectly Marvelous Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Perfectly Marvelous został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Barel. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, jaśmin i papryczka pimento.

Drzewo sandałowe Jaśmin Papryczka pimento

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perfectly Marvelous by Diana Vreeland.

Perfectly Marvelous Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Perfectly Marvelous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Perfectly Marvelous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perfectly Marvelous marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Jennifer Lopez Glow Annick Goutal Passion Alfred Sung Sung Day Mist Annick Goutal Heure Exquise Esteban Angelic Flower Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Pacifica Tahitian Gardenia Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia O Boticario Ops! Fashion Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 Oriflame Chiffon