Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Outrageously Vibrant został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, paczula i róża.

Liść czarnej porzeczki Paczula Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Outrageously Vibrant by Diana Vreeland.

Outrageously Vibrant Recenzje Perfum

salvadora
salvadora

Czegoś takiego się nie spodziewałam, to znaczy, że będzie tak wspaniale;) Trzy nutki w składzie, a jakiż efekt! Perfumy zawiesiste i ciemne, które mogę przyrównać do purpurowego aksamitu. W tych perfumach bezdyskusyjną królową jest Róża; to ona rządzi w tym tajemniczym ogrodzie, zapomnianym i mrocznym. Gdzie nieustannie panuje chłód i cień. O tak, "Outrageously Vibrant" przenosi mnie do cudownego dzikiego różanego ogrodu. Z mroków zielonej gęstwiny unosi się mieszanka różanej słodyczy, dorodnej czarnej porzeczki i ziemistego chłodu paczuli. Jest niezwykle pięknie... Jest w nich taka głębia, której nie sposób ogarnąć; ciemna baśniowa przestrzeń.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Outrageously Vibrant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Outrageously Vibrant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Odeur 71 La Perla La Perla Avon Christian Lacroix Rouge Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Guerlain Philtre d'Amour Krizia Krizia Donna Istinto Sean John Unforgivable Women Black Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Carven Ma Griffe Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Parfumerie Generale Corps et Ames