Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet

Mam: 1

lekko korzenny
Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Outrageously Vibrant Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Outrageously Vibrant został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, paczula i róża.

Liść czarnej porzeczki Paczula Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Outrageously Vibrant by Diana Vreeland.

Outrageously Vibrant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Outrageously Vibrant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Outrageously Vibrant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Outrageously Vibrant marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Serge Lutens Daim Blond Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Avon Anhelo Christian Dior Dior Dior Katie Price aka Jordan Stunning Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Myrurgia Natural de Myrurgia DSH Perfumes Parfum de Grasse Thymes Goldleaf Marc de la Morandiere Bleu de Chine Jean Patou Normandie Stefano Canturi Canturi