Marki » D E » orientalne « Grupy

Extravagance Russe Diana Vreeland dla kobiet

Extravagance Russe Diana Vreeland dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Extravagance Russe Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Extravagance Russe Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Extravagance Russe Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Extravagance Russe marki Diana Vreeland to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extravagance Russe został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, Żywice, wanilia bourbon i piżmo.

Ambra Żywice Wanilia bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extravagance Russe by Diana Vreeland.

Extravagance Russe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Extravagance Russe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Extravagance Russe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extravagance Russe marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extravagance Russe marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Esprit Esprit Horizon Men Avon Black Suede Banana Republic Malachite Mary Kay Affection Montale Aoud Ambre Nasomatto Silver Musk Antonio Banderas Spirit VIP for Men Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Joya Ambrosia Mona di Orio Ambre