Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Vital marki Diana Vreeland to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Absolutely Vital został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, czerwona róża turecka, egipski jaśmin, mirra, opoponaks i wanilia.

Drzewo sandałowe Czerwona róża turecka Egipski jaśmin Mirra Opoponaks Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Vital by Diana Vreeland.

Absolutely Vital Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Absolutely Vital, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Absolutely Vital, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Vital marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Vital marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Castelbajac Castelbajac Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Ayala Moriel Ayala Yves Rocher Venice Guy Laroche J'ai Osé Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Ralph Lauren Notorious Rasasi Mezyuna Yves Rocher 8e Jour M∙A∙C Asphalt Flower Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition