Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet

Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia Absolutely Vital Diana Vreeland dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Vital marki Diana Vreeland to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Absolutely Vital został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, czerwona róża turecka, egipski jaśmin, mirra, opoponaks i wanilia.

Drzewo sandałowe Czerwona róża turecka Egipski jaśmin Mirra Opoponaks Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Vital by Diana Vreeland.

Absolutely Vital Recenzje Perfum

Absolutely Vital by Diana Vreeland 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diana Vreeland Absolutely Vital, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diana Vreeland Absolutely Vital, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Vital marki Diana Vreeland. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Vital marki Diana Vreeland reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Christian Dior Poison Calvin Klein Truth Lush Balenciaga Eau de Cristobal Jacomo Paradox Green Giorgio Beverly Hills So You Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Bath and Body Works Moonlight Path Dana Heaven Sent Parfum d`Empire Cuir Ottoman Giorgio Beverly Hills Sunshine Oriflame Grace