Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Armonie Della Sera Diadema Exclusif dla kobiet

Armonie Della Sera Diadema Exclusif dla kobiet

tuberozowy

Armonie Della Sera marki Diadema Exclusif to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pier Luigi. Nutami głowy są gardenia, sycylijska cytryna i neroli; nutami serca są jaśmin wielkolistny, egipski jaśmin, migdał i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, fasolka tonka, lukrecja, ambra, piżmo i wanilia.

Gardenia Sycylijska cytryna Neroli

Jaśmin wielkolistny Egipski jaśmin Migdał Tuberoza

Drzewo sandałowe Cedr Fasolka tonka Lukrecja Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armonie Della Sera by Diadema Exclusif.

Armonie Della Sera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Diadema Exclusif Armonie Della Sera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Diadema Exclusif Armonie Della Sera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armonie Della Sera marki Diadema Exclusif. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armonie Della Sera marki Diadema Exclusif reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Oscar de la Renta Oscar Violet L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Bond No 9 Park Avenue Matthew Williamson Jasmine Sambac Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Creed Fleurs de Bulgarie Michael Kors Island Bermuda April Aromatics Jasmina Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid L`Occitane en Provence Fleur Cherie