Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Sofia Detaille dla kobiet

Sofia Detaille dla kobiet

Sofia marki Detaille to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i tamaryndowiec; nutami serca są jaśmin i heliotrop; nutami bazy są paczula i wanilia.

Liść czarnej porzeczki Tamaryndowiec

Jaśmin Heliotrop

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sofia by Detaille.

Sofia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Sofia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Sofia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sofia marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sofia marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Murmure Benetton Tribu Victoria`s Secret Dream Angels Halo Yves Rocher Vie Privée 2007 The Different Company Rose Poivree Payot Pavlova Aroma M Geisha Nobara-Cha Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Cliff Richard Miss You Nights Prince Matchabelli Luna Mystique Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama