Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Sofia Detaille dla kobiet

Sofia Detaille dla kobiet

Sofia marki Detaille to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i tamaryndowiec; nutami serca są jaśmin i heliotrop; nutami bazy są paczula i wanilia.

Liść czarnej porzeczki Tamaryndowiec

Jaśmin Heliotrop

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sofia by Detaille.

Sofia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Sofia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Sofia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sofia marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sofia marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Marc Jacobs Blush Elizabeth Taylor Black Pearls Montana Suggestion Eau Cuivree Annick Goutal Rose Absolue Jil Sander Style Summer Krizia Moods by Krizia Donna La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Salvador Dali Little Kiss Cherry Lili Bermuda Lily Ana Hickmann Ana Coty Chanson de Nuit