Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sheliane Detaille dla kobiet

Sheliane Detaille dla kobiet

Sheliane marki Detaille to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kolendra, bergamotka, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, ambra, benzoes i wanilia.

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza

Irys Jaśmin Ylang-ylang Róża

Francuskie labdanum Ambra Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheliane by Detaille.

Sheliane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Sheliane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Sheliane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheliane marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheliane marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Salvador Dali Purplelips Montblanc Femme Individuelle Guerlain Angélique Noire Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme NafNaf Une Touche de Naf Naf Montale Intense Tiare Giorgio Armani Onde Extase Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Miya Shinma Tsuki Gabriela Sabatini Summer M. Micallef Night Aoud