Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Paradisii Detaille dla kobiet i mężczyzn

Paradisii Detaille dla kobiet i mężczyzn

Paradisii marki Detaille to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut i tangeryna; nutami serca są lawenda i mięta; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Grejpfrut Tangeryna

Lawenda Mięta

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradisii by Detaille.

Paradisii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Paradisii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Paradisii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradisii marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradisii marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Etienne Aigner Aigner Black Diptyque L'Eau de Neroli Elizabeth Arden Daytona 500 Lulu Castagnette Indomptee Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Kenzo Power Cologne Keiko Mecheri Sanguine Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Morris Morris Henri Bendel Persian Lime & Pepper