Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Miles Detaille dla mężczyzn

Miałem: 2

miodowy
ziołowy

Miles marki Detaille to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są nuty owocowe, kocanka i suszone owoce; nutami serca są geranium, lima i petitgrain; nutami bazy są wanilia, biały miód i nuty drzewne.

Nuty owocowe Kocanka Suszone owoce

Geranium Lima Petitgrain

Wanilia Biały miód Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miles by Detaille.

Surrender
A*Men Pure Malt

Miles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Miles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Miles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miles marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miles marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Elizabeth Arden Green Tea Tropical Bath and Body Works Dancing Waters Yves Rocher Neblina Masaki Matsushima mat; yellow M. Micallef Sous Le Figuier Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Demeter Fragrance Champagne Brut Arno Sorel Magman Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus CnR Create Pisces for Men