Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Fleur Detaille dla kobiet i mężczyzn

Fleur Detaille dla kobiet i mężczyzn

Fleur marki Detaille to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, bergamotka, cytryna amalfi i nuty drzewne.

Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur by Detaille.

Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Burberry Weekend for Men Paco Rabanne Paco Energy Betty Barclay Rubin Comme des Garcons Energy C Grapefruit Cattier Eau de Matin Floris Limes Tonatto Profumi Iss Bronnley Lemon & Neroli Anthousa Citrus Sorbet Floris Pink Grapefruit Melvita Lime