Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Escrimeur Detaille dla mężczyzn

Escrimeur Detaille dla mężczyzn

Escrimeur marki Detaille to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, cytryna i rozmaryn; nutami serca są lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia i bazylia; nutami bazy są piżmo i kardamon.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna Rozmaryn

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Bazylia

Piżmo Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escrimeur by Detaille.

Escrimeur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Escrimeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Escrimeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escrimeur marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escrimeur marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Burberry Burberry Men Hugo Boss Hugo Energize Spray Abercrombie & Fitch Fierce Germaine Monteil Royal Secret for Men Floris No 89 Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Roger & Gallet Open Donna Karan DKNY Love from New York for Men Burt`s Bees Natural Cologne Brooks Brothers Black Fleece D.S. & Durga Foxhunt