Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dolcia Detaille dla kobiet

Dolcia Detaille dla kobiet

Dolcia marki Detaille to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są zielone jabłko, aksamitka i pigwa; nutami serca są cynamon, kwiat brzoskwini i kwiat cytryny; nutami bazy są osmantus, cedr virginia i ambra.

Zielone jabłko Aksamitka Pigwa

Cynamon Kwiat brzoskwini Kwiat cytryny

Osmantus Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolcia by Detaille.

Acqua Fiorentina
Miss Pucci

Dolcia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Dolcia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Dolcia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolcia marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolcia marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Caron Eaux de Caron Forte Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Oriflame Volare Spring Flower Parfum Ella Mikao Yujin Pure Benetton Energy Woman Celine Collection Pastel Perfumer`s Workshop Samba Natural Cafe Parfums Cafeina O Boticario Glamour Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Demeter Fragrance Apple Blossom