Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Cherubin Detaille dla kobiet i mężczyzn

Cherubin Detaille dla kobiet i mężczyzn

Cherubin marki Detaille to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli i tangeryna.

Neroli Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherubin by Detaille.

Cherubin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Cherubin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Cherubin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherubin marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherubin marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer L`Erbolario Bergamot Jardin de France Verviene Royall Fragrances Royall Lyme Caswell Massey Pomegranate Demeter Fragrance Little Twin Stars Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Melvita Orange Zest Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea