Marki » D E » szyprowe « Grupy

Aeroplane Detaille dla mężczyzn

Aeroplane Detaille dla mężczyzn

Aeroplane marki Detaille to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są bazylia i mięta; nutami bazy są paczula i mech dębowy.

Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi

Bazylia Mięta

Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aeroplane by Detaille.

Aeroplane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille Aeroplane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille Aeroplane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aeroplane marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aeroplane marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men La Perla Parfum Prive Penhaligon`s Quercus Royal Copenhagen Royal Copenhagen Paloma Picasso Mon Parfum Roberto Capucci Capucci Pour Homme Ayala Moriel Grin Atkinsons English Lavender Atelier Cologne Grand Neroli Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Helena Rubinstein Courant