Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

1905 Detaille dla kobiet

1905 Detaille dla kobiet

Mam: 1

1905 marki Detaille to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. 1905 został wydany w 1905 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, fiołek i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Liść czarnej porzeczki Fiołek Galbanum

Irys Jaśmin Ylang-ylang Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1905 by Detaille.

Nina (1987)

1905 Recenzje Perfum

1905 by Detaille 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille 1905, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille 1905, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1905 marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1905 marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Cacharel Liberte Jacomo Jacomo for Her Gres Cabaret Estée Lauder Aliage Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Germaine Monteil Royal Secret II Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Cacharel Noa Dream Bruno Acampora Prima T Corine de Farme Ibiza Night