Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

1905 Detaille dla kobiet

1905 Detaille dla kobiet

Mam: 1

1905 marki Detaille to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. 1905 został wydany w 1905 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, fiołek i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Liść czarnej porzeczki Fiołek Galbanum

Irys Jaśmin Ylang-ylang Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1905 by Detaille.

Nina (1987)

1905 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Detaille 1905, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Detaille 1905, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1905 marki Detaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1905 marki Detaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Clinique Clinique Happy Holiday Comme des Garcons Odeur 71 Nina Ricci Deci Dela Krizia Krizia Donna Istinto Prince Matchabelli Cachet Molinard Une Histoire de Chypre Lancome Hypnose Senses Jean Patou Adieu Sagesse Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Caron N`Aimez Que Moi Yves de Sistelle Sanderling