Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Des Filles a la Vanille dla kobiet

Vanille Des Filles a la Vanille dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Vanille marki Des Filles a la Vanille to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia i migdał.

Paczula Wanilia Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille by Des Filles a la Vanille.

Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka L`eau de Minuit Il Profvmo Chocolat Chopard Happy Spirit Magical Nights Kenzo 5:40 PM in Madagascar Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Molinard Les Orientaux: Vanille Demeter Fragrance Mulled Cider Demeter Fragrance Sugar Cookie Beyonce Heat Demeter Fragrance Ginger Cookie Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Lush American Cream