Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Des Filles a la Vanille dla kobiet

Vanille Des Filles a la Vanille dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Vanille marki Des Filles a la Vanille to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia i migdał.

Paczula Wanilia Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille by Des Filles a la Vanille.

Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Il Profvmo Chocolat Lulu Castagnette lol ;-) Lollia Wish Patyka Ambre Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Parfume de Vanille Tropical Vanilla I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Carol`s Daughter Almond Cookie