Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla Girls Des Filles a la Vanille dla kobiet

Vanilla Girls Des Filles a la Vanille dla kobiet

Vanilla Girls marki Des Filles a la Vanille to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia i pomarańcza.

Piżmo Wanilia Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Girls by Des Filles a la Vanille.

Vanilla Girls Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Vanilla Girls, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Vanilla Girls, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Girls marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Girls marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Escada Escada Magnetism Celine Fever Montale Sweet Oriental Dream Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Carol`s Daughter Ecstasy Demeter Fragrance Chococat