Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille dla kobiet

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille dla kobiet

mleczny

Riviere de Janvier marki Des Filles a la Vanille to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Riviere de Janvier został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, liść figi i róża.

Nuty zielone Liść figi Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille.

Riviere de Janvier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Riviere de Janvier marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Riviere de Janvier marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Too Much? Estée Lauder Beautiful Sheer Versace Versace Essence Emotional Princesse Marina De Bourbon LYS Revlon Rouge de Revlon Guerlain Samsara Shine Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Lollia Breathe Guerlain Liu D.S. & Durga Silent Grove Brooksfield Nuance Sanctuary Green Tea & Jasmin