Marki » D E » cytrusowo - gourmand « Grupy

Quelqu'un m'a dit Je T'aime Des Filles a la Vanille dla kobiet

Quelqu'un m'a dit Je T'aime Des Filles a la Vanille dla kobiet

cynamonowy

Quelqu'un m'a dit Je T'aime marki Des Filles a la Vanille to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, wanilia, cytryna amalfi i pomarańcza.

Cynamon Wanilia Cytryna Amalfi Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quelqu'un m'a dit Je T'aime by Des Filles a la Vanille.

Quelqu'un m'a dit Je T'aime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quelqu'un m'a dit Je T'aime marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quelqu'un m'a dit Je T'aime marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Paco Rabanne Ultrared Men Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Bath and Body Works Coconut Lime Verbena IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Demeter Fragrance Pink Lemonade Jeanne Arthes Smiley Ebba Los Angeles By Sand Hilde Soliani Freschiiissimo Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande