Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli Tendre Soupir Des Filles a la Vanille dla kobiet

Patchouli Tendre Soupir Des Filles a la Vanille dla kobiet

Patchouli Tendre Soupir marki Des Filles a la Vanille to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, paczula i ambra.

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Tendre Soupir by Des Filles a la Vanille.

Patchouli Tendre Soupir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Tendre Soupir marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Tendre Soupir marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Annayake Miyako Chanel Coco Mademoiselle Laura Biagiotti Venezia Naomi Campbell Sunset Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Robert Piguet Visa 2007 Annayake Tomo David & Victoria Beckham Signature for Him E. Coudray Vanille Et Coco Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Jacques Bogart Silver Scent