Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Patchouli Des Filles a la Vanille dla kobiet

Patchouli Des Filles a la Vanille dla kobiet

Patchouli marki Des Filles a la Vanille to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Patchouli został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i wanilia.

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli by Des Filles a la Vanille.

Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Caprice Reglisse Demeter Fragrance Always Sexy Demeter Fragrance Sugar Cookie Yves Rocher Vanille Laurence Dumont Vanille Patchouli Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir M∙A∙C MV3 Carol`s Daughter Ecstasy LR Harem Intelligent Nutrients Seductive Galimard Canaica Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne