Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Musc Venitien Des Filles a la Vanille dla kobiet

Musc Venitien Des Filles a la Vanille dla kobiet

żółtych kwiatów

Musc Venitien marki Des Filles a la Vanille to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin i ylang-ylang.

Piżmo Jaśmin Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Venitien by Des Filles a la Vanille.

Musc Venitien Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Musc Venitien, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Musc Venitien, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Venitien marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Venitien marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Carla Fracci Carla Fracci L`Occitane en Provence 4 Reines S.T. Dupont Signature Guerlain Meteorites Chloe Chloe Eau de Toilette Oriflame Visions Casual Cutie Voluspa Cult of Helios Nasomatto Nuda Avon 5th Avenue Project D by Dannii and Tabitha Project D Saffron James Punono