Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Je T'aime Des Filles a la Vanille dla kobiet

Je T'aime Des Filles a la Vanille dla kobiet

lekko korzenny

Je T'aime marki Des Filles a la Vanille to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Je T'aime został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, czarna porzeczka i malina.

Nuty kwiatowe Czarna porzeczka Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Je T'aime by Des Filles a la Vanille.

Je T'aime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Des Filles a la Vanille Je T'aime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Des Filles a la Vanille Je T'aime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Je T'aime marki Des Filles a la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Je T'aime marki Des Filles a la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Cacharel Amor Amor Sunshine Aqaba Jewels of Blu Lilly Pulitzer Squeeze Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Guepard Miss Guepard Molinard Les Fruits: Mure Flirt! Rock N Rebel So...? So...?Exciting Kate Spade Twirl Thymes Kimono Rose Hugo Boss Boss Orange Sunset