Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Our Everything (Наше Все) Denis Simachev dla kobiet i mężczyzn

Our Everything (Наше Все) Denis Simachev dla kobiet i mężczyzn

Our Everything (Наше Все) Denis Simachev dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Our Everything (Наше Все) marki Denis Simachev to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Our Everything (Наше Все) został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, irys i różowy pieprz; nutą serca jest nuty drzewne; nutami bazy są ambra i piżmo.

Cytryna Irys Różowy pieprz

Nuty drzewne

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Our Everything (Наше Все) by Denis Simachev.

Our Everything (Наше Все) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Denis Simachev Our Everything (Наше Все), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Denis Simachev Our Everything (Наше Все), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Our Everything (Наше Все) marki Denis Simachev. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Our Everything (Наше Все) marki Denis Simachev reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Shiseido Zen L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Clean Clean Baby Girl Adidas Adidas Pure Energy Emanuel Ungaro Divas Geo. F. Trumper Wellington Cologne MDCI Parfums Rose de Siwa LR Desperate Housewives Susan Bruno Acampora Seplasia Bath and Body Works Twilight Woods Mariella Burani Messages I Profumi di Firenze Dolceamaro