Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Temptation Denim dla mężczyzn

Temptation Denim dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy

Temptation marki Denim to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są tymianek, mięta i cytrusy; nutami serca są lawenda i cedr; nutami bazy są piżmo i fasolka tonka.

Tymianek Mięta Cytrusy

Lawenda Cedr

Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temptation by Denim.

Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Denim Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Denim Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temptation marki Denim. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temptation marki Denim reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Cerruti CerrutiSi Hugo Boss Boss in Motion Jean Paul Gaultier Le Male Lancome Hypnôse Homme Christian Dior Eau Noire La Perla Grigioperla Hermes Elixir des Merveilles Lucky Brand Lucky You for Men Mark Buxton Around Midnight Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux