Marki » D E » szyprowe « Grupy

Zombie for Him Demeter Fragrance dla mężczyzn

Zombie for Him Demeter Fragrance dla mężczyzn

dymny
Zombie for Him Demeter Fragrance dla mężczyzn Zdjęcia

Zombie for Him marki Demeter Fragrance to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Zombie for Him został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak torf, borowik szlachetny, mech i zielone liście.

Torf Borowik szlachetny Mech Zielone liście

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zombie for Him by Demeter Fragrance.

Zombie for Him Recenzje Perfum

cadzio
cadzio

Torf i borowik w składzie- toż to moje ulubione strzały w komorę sercowo- nosową! ;)
Aż przebieram nogami, by niuchnąć niechcący.. ;)
Flakonik iście trupi..

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Zombie for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Zombie for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zombie for Him marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zombie for Him marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Mauboussin Emotion Divine Halston Halston Z Accord Parfait The Noir & Bergamote Houbigant Apercu Roberto Capucci Capucci Pour Homme Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Lancome Trophee Roxana Illuminated Perfume GreenWitch CB I Hate Perfume Under the Arbor D.S. & Durga M'Head Reds Perry Ellis Night