Marki » D E » aromatyczne « Grupy

White Russian Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

wódka
mleczny
kawowy

White Russian marki Demeter Fragrance to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kawa, wódka, cukier i bita śmietana.

Kawa Wódka Cukier Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Russian by Demeter Fragrance.

White Russian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance White Russian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance White Russian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Russian marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Russian marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Oriflame Free Attitude Parfums DelRae Eau Illuminee Annick Goutal Eau de Lavande Etienne Aigner XXX Large Aigner Diptyque L'eau des Hesperides Gap The Visionary Candie`s Candie`s Men Puma Urban Motion for Him DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Norma Kamali Lavande Yves Rocher Samarkande