Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Wet Garden Demeter Fragrance dla kobiet

Wet Garden Demeter Fragrance dla kobiet

wodny
wodny

Wet Garden marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty wodne i esencja ziemi.

Nuty kwiatowe Nuty wodne Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wet Garden by Demeter Fragrance.

Wet Garden Recenzje Perfum

mimozka
mimozka

Nazwa tych perfum jest idealna.
Toż to wypisz wymaluj zapach ogrodu tuż po obfitym deszczu w wiosenny dzień. W otwarciu czuję zielone nuty, które przywodzą mi na myśl mokry ogród.
Świetnie skomponowane pachnidło, pięknie ukazany zapach kwiatów okraszonych deszczem i ta specyficzna woń mokrej ziemi.
Trzeba je poczuć, przetestować, aby w pełni zrozumieć co autor miał na myśli.
W odbiorze są delikatne (nie mylić z ulotnymi), nienachalne.
Parametry użytkowe przeciętne.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Aż w szoku jestem, że nikt nie opisał jeszcze tego zapachu, bo wg mnie to 1 z lepszych zapachów tej marki.
Trochę zapachów Demeter się przewinęło przez moje dłonie, z różnymi odczuciami, 1 lepiej, inne gorzej, często dana nuta z natury, życia, bardzo dobrze odwzorowana, ale strasznie ulotna.
Można by rzec, że to zapachy parominutowe i to jest dla mnie na duży minus.
Bo w 1szej kwestii nietuzinkowość, ale trwałość też jest bardzo ważna, bo co mi po zapachu, który jest, a po chwili go nie ma.
Wet Garden oceniam na podstawie wspomnienia o tym zapachu, wspomnienia bardzo żywego, tak żywego jak żywy jest to zapach.
Zielony, butelkowo-zielony, nieco mroczny, mokry od deszczu, chłodzący, prawdziwy, deszczowo-roślinny.
Naprawdę jak ogród po deszczu i do tego ten zapamiętałam jako dość trwały i tak kusi mnie tą swoją niską ceną na Strawberry. Kusi, ale trzymam się jakość, ale przyznam, że ten zapach chciałabym mieć znowu, niepotrzebnie go sprzedałam.
Na te upały byłby ukojeniem z tą swoją zieloną i mokrą odsłoną.
Oprócz roślinności mokrej od deszczu i to takiej roślinności w kolorze butelkowej ponurej wręcz zieleni są nuty ziemiste, nieco mroczne, ziemistość, trochę jakby ziemia + deszcz, nieco w klimatach klasycznego Edenu.
Uwielbiam ten zapach, a raczej wspomnienie o nim za tą zieloną wilgoć, jak rośliny mokre od deszczu, chłód.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Wet Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Wet Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wet Garden marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wet Garden marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Trussardi Trussardi Jeans Celine Dion Sensational Prada No6 Tubereuse Matthew Williamson Jasmine Sambac Adrienne Vittadini AV Fragonard Emilie Atelier Flou Sloane Rose Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Liz Claiborne Lucky You Mazzolari Zagara Faith Hill True Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive