Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Vintage Naturals 2009 Rosebush Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Rosebush Demeter Fragrance dla kobiet

ziołowy
Vintage Naturals 2009 Rosebush Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Rosebush Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Rosebush marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Rosebush został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi rumianek; nutą serca jest róża; nutą bazy jest nuty drzewne.

Rumianek

Róża

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Rosebush by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Rosebush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Rosebush marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Rosebush marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Chill Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Yardley Pink Lace Il Profvmo Amour Elizabeth Arden Pretty Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Bath and Body Works Butterfly Flower Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Nazareno Gabrielli Nazareno Simone Cosac Profumi Bianca Joya Shades of Dusk Starleaf