Marki » D E » drzewno - szyprowe « Grupy

Vintage Naturals 2009 Patchouli Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Patchouli Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Patchouli Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Patchouli Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Patchouli marki Demeter Fragrance to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Patchouli został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza i cedr virginia; nutą serca jest gałka muszkatołowa; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Pomarańcza Cedr Virginia

Gałka muszkatołowa

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Patchouli by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Patchouli marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Patchouli marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Guerlain Coriolan Coty Stetson Fresh Rochas Lui Rochas Bond No 9 H.O.T. Always Helmut Lang Cuiron pour Homme Etat Libre d`Orange Rien Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Coty Stetson Rich Suede Cuba Paris Cuba Brown Cuba Paris Cuba Green