Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

ziołowy
Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Lavender został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są geranium i lawenda; nutami bazy są cedr virginia i paczula.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Geranium Lawenda

Cedr Virginia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Lavender by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Azzaro Silver Black Gas Gas for Your Soul Crabtree & Evelyn Uncharted Etro Messe de Minuit Olivier Durbano Jade Coach Coach for Men Burberry Burberry Sport for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Liz Claiborne Lucky You The Different Company De Bachmakov Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta