Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

ziołowy
Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Lavender został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są geranium i lawenda; nutami bazy są cedr virginia i paczula.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Geranium Lawenda

Cedr Virginia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Lavender by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Burberry Burberry Men Davidoff Adventure Amazonia Etro Pegaso Compagnia Delle Indie Vetyver Roger & Gallet Open Egofacto Sacre Coeur Montale Boise Fruite Franck Olivier Eau de Passion Men Norma Kamali Ceremony Joop! Joop! Go Hot Contact Jeanne Arthes Rocky Man White