Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet

ziołowy
Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Lavender Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Lavender został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są geranium i lawenda; nutami bazy są cedr virginia i paczula.

Cytryna Amalfi Pomarańcza

Geranium Lawenda

Cedr Virginia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Lavender by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Lavender marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Montblanc Homme Exceptionnel The Body Shop Arber Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Tom Ford Italian Cypress Replay Replay for Him Avon Mesmerize for Women Etro Via Verri Vintage Limited Edition Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Nickel Ulla Lala Roja Dove Diaghilev Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness