Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Vintage Naturals 2009 Geranium Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Geranium Demeter Fragrance dla kobiet

Vintage Naturals 2009 Geranium Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia Vintage Naturals 2009 Geranium Demeter Fragrance dla kobiet Zdjęcia

Vintage Naturals 2009 Geranium marki Demeter Fragrance to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vintage Naturals 2009 Geranium został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi lawenda; nutą serca jest geranium; nutami bazy są paczula i cedr virginia.

Lawenda

Geranium

Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage Naturals 2009 Geranium by Demeter Fragrance.

Vintage Naturals 2009 Geranium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage Naturals 2009 Geranium marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage Naturals 2009 Geranium marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Amarige D'Amour Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin ID Parfums Lettre a Anna Rochas Byzance Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Ellie Perfume Ellie Jean Patou Adieu Sagesse Luciano Soprani Strass Burberry Society I Santi Via Veneto Taylor of London Delicate Freesia Jeanne Arthes Jeanne