Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Tootsie Roll Demeter Fragrance dla kobiet

Tootsie Roll Demeter Fragrance dla kobiet

kakaowy
karmelowy

Tootsie Roll marki Demeter Fragrance to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak karmel, meksykańska czekolada, nuty słodkie, wanilia i toffee.

Karmel Meksykańska czekolada Nuty słodkie Wanilia Toffee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tootsie Roll by Demeter Fragrance.

Tootsie Roll Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Tootsie Roll, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Tootsie Roll, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tootsie Roll marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tootsie Roll marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Isabella Rossellini IsaBella L`Erbolario Mandorla Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Molinard Vanille Fruitee Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Laurence Dumont Vanille Orientale Honore des Pres Vamp à NY Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar MOR Marshmallow