Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato marki Demeter Fragrance to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tomato został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść pomidora i pomidor.

Liść pomidora Pomidor

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomato by Demeter Fragrance.

Tomato Recenzje Perfum

madame_no
madame_no

100% pomidora w pomidorze. Razem z szypułką. Cała szklarnia zamknięta w jednym flakonie.
Bardzo dobra trwałość, jak na wodę kolońską.

Tomato by Demeter Fragrance 4.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Tomato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Tomato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomato marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomato marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace Jeans Couture Man Iceberg Fluid Man Yves Saint Laurent Live Jazz Bond No 9 Chez Bond Etienne Aigner Aigner pour Homme Tous Tous In Heaven Him Nobile 1942 Lavanda Nobile Bob Mackie Mackie for Men Lancome Hypnose Homme Cologne Byredo Fantastic Man Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Guerlain Vetiver Eau Glacee