Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato marki Demeter Fragrance to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tomato został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść pomidora i pomidor.

Liść pomidora Pomidor

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomato by Demeter Fragrance.

Corsica Furiosa

Tomato Recenzje Perfum

madame_no
madame_no

100% pomidora w pomidorze. Razem z szypułką. Cała szklarnia zamknięta w jednym flakonie.
Bardzo dobra trwałość, jak na wodę kolońską.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Tomato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Tomato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomato marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomato marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Givenchy Insense Iceberg Fluid Man Diesel Fuel for Life Homme Mustang Mustang Blue Diptyque Eau d'Elide Tous Tous In Heaven Him Lorenzo Villoresi Wild Lavender Alain Delon Samourai 47 Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Joop! Wolfgang Joop Freigeist Adolfo Dominguez Agua Fresca Galimard Monsieur Galimard