Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Tomato marki Demeter Fragrance to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tomato został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść pomidora i pomidor.

Liść pomidora Pomidor

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomato by Demeter Fragrance.

Corsica Furiosa

Tomato Recenzje Perfum

madame_no
madame_no

100% pomidora w pomidorze. Razem z szypułką. Cała szklarnia zamknięta w jednym flakonie.
Bardzo dobra trwałość, jak na wodę kolońską.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Tomato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Tomato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomato marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomato marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Yves Saint Laurent Kouros Maurer & Wirtz Tabac Man Liz Claiborne Curve Soul for Men Sean John Unforgivable Etro New Tradition Guepard Gentleman Guepard True Religion True Religion Men April Aromatics Third Eye Chakra Oil Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux Houbigant Fougere Royale (2010)