Marki » D E » « Grupy

Thunderstorm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Thunderstorm Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Thunderstorm marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Thunderstorm został wydany w 2009 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thunderstorm by Demeter Fragrance.

Coven
Greenbriar 1968
Bois Blond

Thunderstorm Recenzje Perfum

ysabell
ysabell

Miałam wielką nadzieję na zapach powietrza w czasie sierpniowej gwałtownej burzy a dostałam zapach wilgotnej ziemi, który mnie niemożliwie dusi! Ten podobno wodny zapach jest przytłaczający i...męski. Po porażce u mnie, oddałam go ukochanemu i na nim całkiem mi się podoba. Przyjemnie drapie w nozdrza :)
Jak na wodę kolońską jest trwały i ma dobrą projekcję.

Arttemiss
Arttemiss

Na wykopkach

Ziemia po deszczu plus rozdeptane resztki roślinne, a nutek ozonicznych, których teoretycznie należało by się spodziewać - dowąchać się można raczej na upartego, chociaż nikłe szanse są. Człowiek wszak to istota zawzięta. A roślinne resztki - przykro mi i przepraszam wszystkich miłośników tych perfum - ale na mnie to zmiażdzone ziemniaczane łodygi zasypane obierkami (przysięgam! czuję ziemniaczaną skrobię!) i pościnane nożem kiełki. Reasumując: zero poezji, zero finezji, jeno ziemniaki z radlonek wydobyte i niesione do dom!

Lubię dziwne perfumy, naprawdę lubię, ale z tego związku to potomstwa w postaci flakonika nie będzie.

O dziwo to-to nawet jakoś ewoluuje, powtarzając prozaiczną ziemniaczaną historię: mokra ziemia (kopiemy!), ziemniaki z ziemią (już ukopaliśmy!), kontemplujemy skrobię (stróżemy! będziem jeść!), obierki wyrzucamy (jak dobrze się uleżą to może trochę mchu z siebie wydobędą). Miała być burza z piorunami, a tymczasem porywamy się z motyką na ziemniaki, ech...

Trwałość przeciętna, projekcja (Alleluja!) bliskoskórna.

black
black

Thunderstorm pachnie ziemią nasiąkniętą deszczem. Nieskomplikowany ale cudowny zapach , który zaspokaja tęsknotę za naturą. Bardzo go lubię. Zachwycił mnie od pierwszego kontaktu z nim. Bardzo jestem ciekawa innego zapachy Demeter: Earthworm. Zadziwiła mnie trwałość edc. Czułam ją wyraźnie przez ponad 8 godzin.

go_go_yubari
go_go_yubari

Naczytałam się legend jak to można pachnieć powietrzem po deszczu, a że zapach ten uważam za jeden z najpiękniejszych jakie występują w naturze lub poza nią, Thunderstorm musiałąm wypróbować.

Było to moje pierwsze spotkanie z Demeter Fragrance Library, więc nawet nie wiedziałam czego się spodziewać.

Podejście pierwsze: rozdziabdziana w mokrej trawie biedronka. Zielono i dziwnie.

Podejście drugie: jeszcze wiecej rozdziabdzianych biedronek, zieleniej i dziwniej.

Podejście trzecie, w założeniu "ostatniej szansy". I wtedy to poczułam. Ozon, który unosi się w powietrzu po deszczu, taka duszność spowodowana nadmiarem wilgoci. Kałuże parujące z chodników.

Thunderstorm został ze mną i będzie towarzyszył mi już zawsze. Nie wiem jak to skonstruowali, ale im się udało :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Thunderstorm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Thunderstorm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thunderstorm marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thunderstorm marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Nasomatto Black Afgano Annick Goutal Ninfeo Mio Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk L`Artisan Parfumeur Dzongkha Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Eau de Parfum Ginestet Botrytis Diptyque L'Eau Trois Olivier Durbano Jade The Vagabond Prince Enchanted Forest Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto L`Artisan Parfumeur Tea for Two Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Thierry Mugler A*Men Profumum Roma Olibanum Serge Lutens Ambre Sultan Amouage Memoir Man Comme des Garcons Wonderwood