Marki » D E » « Grupy

Rain Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Rain Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Rain marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rain został wydany w 2009 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rain by Demeter Fragrance.

Rain Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

Zapach zapowiadał się genialnie, niestety - totalna porażka. Pachnie jak mokry pies wykąpany w brudnej kałuży. Trwałość mierna, projekcja też nie najlepsza.
Na mojej koleżance pachniał jak powietrze po burzy, więc chyba ze mną się nie polubił ;)
Polecam prztestować przed zakupem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rain marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rain marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence John Galliano John Galliano Halle Berry Exotic Jasmine Parfum d`Empire Wazamba Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Rose Privée Cartier Le Baiser Du Dragon Juliette Has A Gun Not A Perfume Miu Miu Miu Miu L`Artisan Parfumeur Batucada L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Cerruti Image Woman Gres Cabochard Parfum d`Empire Cuir Ottoman Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Kenzo Kenzo Amour Serge Lutens Fille en Aiguilles Agent Provocateur L'Agent Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose