Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Pruning Shears Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Pruning Shears Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

metaliczny

Pruning Shears marki Demeter Fragrance to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pruning Shears został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, trawa i nuty metaliczne.

Róża Trawa Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pruning Shears by Demeter Fragrance.

Pruning Shears Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Pruning Shears, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Pruning Shears, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pruning Shears marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pruning Shears marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Marc Jacobs Marc Jacobs Isabella Rossellini Manifesto Chantecaille Wisteria Victorio & Lucchino Agua de Rocio Floris Seringa Trussardi Trussardi Action Donna Berkeley Square White Tea Cale Fragranze d’Autore Ozio Lostmarch L’eau de l’Hermine IKKS Ikks Woman En Voyage Perfumes Debut de Carmel Dorin Roses des Vents Est