Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Plum Blossom Demeter Fragrance dla kobiet

Plum Blossom Demeter Fragrance dla kobiet

Plum Blossom marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Plum Blossom został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat śliwy.

Kwiat śliwy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Plum Blossom by Demeter Fragrance.

Plum Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Plum Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Plum Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Plum Blossom marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Plum Blossom marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Escada Ibiza Hippie Michael Kors Very Michael Kors Reminiscence Etoile de Rem Guerlain Muguet Ulric de Varens Varens Original French Sweets Jovan Island Gardenia Susanne Lang Sula Stiletto Musk Detaille Sofia Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Dynamite Rachel Katie Price aka Jordan Precious Love