Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Pink Grapefruit Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Pink Grapefruit Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

Pink Grapefruit marki Demeter Fragrance to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pink Grapefruit został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut.

Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Grapefruit by Demeter Fragrance.

Pink Grapefruit Recenzje Perfum

Pink Grapefruit by Demeter Fragrance 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Pink Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Pink Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Grapefruit marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Grapefruit marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Mexx Mexx Woman Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bath and Body Works Hello Sugar! Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Fragonard Citron Emilio Pucci Sabbia 167 Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Myrurgia 1916 M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash The Organic Pharmacy Organic Glam Citron