Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Passion Fruit Demeter Fragrance dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny
kwaśny

Passion Fruit marki Demeter Fragrance to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja.

Marakuja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Fruit by Demeter Fragrance.

Passion Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Passion Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Passion Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Fruit marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Fruit marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Ghost Ghost Sheer Summer Paul Smith Paul Smith Story Jacadi Jacadi Garcon Jean Patou Hip Miss Sixty Miss Romea D`Ameor The Princess of Venice Aftelier Cassis Sanrio Momoberry Loewe Loewe L Mila Schön `90 Victoria`s Secret Pure Seduction