Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mojito Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Mojito Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Mojito marki Demeter Fragrance to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak mojito, cukier, mięta, lima i rum.

Mojito Cukier Mięta Lima Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mojito by Demeter Fragrance.

Mojito Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Kelner! Kto dosypał mydła do mojego drinka?!

Mojito by Demeter Fragrance 2.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Mojito, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Mojito, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mojito marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mojito marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clean Clean Sweet Layer Diptyque L'Eau de Neroli Crabtree & Evelyn West Indian Lime Miller Harris Tangerine Vert Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Azzaro Azzaro Aqua Guerlain Eau de Guerlain Roxana Illuminated Perfume Vespertina Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Guerlain La Cologne Du Parfumeur Acqua di Parma Essenza di Colonia Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match