Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Linden Demeter Fragrance dla kobiet

Linden Demeter Fragrance dla kobiet

miodowy

Linden marki Demeter Fragrance to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat lipy.

Kwiat lipy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linden by Demeter Fragrance.

Linden Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Moje odczucia pokrywają się z poprzednią recenzją.

Linden to oczywiście lipa, ale dla mnie dość syntetyczna. Sztucznością cytrusowo-kwaśną.

O wiele bardziej wolę lipę w La Chasse aux Papillons Extreme.

go_go_yubari
go_go_yubari

Zielonej zazdroszczę. Na mnie Linden jest wyjątkowo syntetyczny, kwaskowaty cień przepięknych kwiatów unosi się gdzieś w tle, a na pierwszy plan wyłazi paskudna sztuczność. Żałuję, bo zapach kwiatów lipy kocham, długo i namiętnie się na Linden napalałam, a to co na mnie wyłazi jest wyjątkowo rozczarowujące.

zielona
zielona

Ale lipa.

Zarzuciwszy sucharem mogłabym przejść do recenzji właściwej, gdyby nie fakt że już ją w zasadzie napisałam. No bo co, no lipa, kwaskowa, pięknie dosłowna, lekko miodowa i lepka.
Taka, jaką kocham i przez którą latem wracam do domu dwa razy dłużej.
A że delikatna, to już szczegół.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Linden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Linden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linden marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linden marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Tous Violet Givenchy Greenergy Gai Mattiolo Be Sparkling Salvador Dali Eau de Dali Penhaligon`s Bluebell Nina Ricci Ricci Club Egofacto Prends Garde a Toi Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Shiseido Murasaki Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence