Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Lilac Demeter Fragrance dla kobiet

Lilac Demeter Fragrance dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 2

lekko korzenny

Lilac marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lilac został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bez.

Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilac by Demeter Fragrance.

Lilac Recenzje Perfum

klaramiamia
klaramiamia

Lilac od Demeter to kwiaty bzu zerwane z krzaka i rzucone na stół w sterylnym laboratorium. Ani śladu zapachu liści, kory czy porannej rosy. To tylko bez. Ale za to jaki upojny. Zapach bzu wielbię czy to sam czy w towarzystwie innych nut. Zachwyciła mnie też trwałość, bo spodziewałam się, że zapach ulotni się ze mnie w dwie godziny, a tu po siedmiu nadal czułam go wokół siebie! Uwielbiam.

Piotrek007
Piotrek007

Bez !

"Bez chemii, bez konserwantów, bez sztucznych barwników."
Tak prawdę mówiąc, ten bez im się udał... Jest naturalny, delikatnie zielony, a po pewnym czasie robi się pudrowy. Zadowalająca jest również jego trwałość która osiąga pułap 8 godzin, co w przypadku Demeter jest niesamowicie dobrym wynikiem. Projekcja przeciętna.

Jedna chmurka i znów jestem w ogrodzie rodziców, mam 10 lat i beztrosko bawię się z tyłu domu. Piękne wspomnienia

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Lilac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Lilac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilac marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilac marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etat Libre d`Orange The Afternoon of a Faun Aramis Perfume Calligraphy Saffron Yves Saint Laurent Opium Rochas Femme Rochas Calvin Klein Obsession Serge Lutens Daim Blond Estée Lauder Youth-Dew Cartier Baiser Vole Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Fendi Fendi Theorema Terry de Gunzburg Rose Infernale Lattafa Perfumes Raghba Profumum Roma Acqua di Sale Caron Muguet du Bonheur Caron Nuit de Noel Extrait de Parfum Les Parfums de Rosine La Rose Legere Caron Rose Annick Goutal Rose Absolue Caron Pois de Senteur Caron Or et Noir