Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Lilac Demeter Fragrance dla kobiet

Lilac Demeter Fragrance dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 3

lekko korzenny

Lilac marki Demeter Fragrance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lilac został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bez.

Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilac by Demeter Fragrance.

Lilac Recenzje Perfum

klaramiamia
klaramiamia

Lilac od Demeter to kwiaty bzu zerwane z krzaka i rzucone na stół w sterylnym laboratorium. Ani śladu zapachu liści, kory czy porannej rosy. To tylko bez. Ale za to jaki upojny. Zapach bzu wielbię czy to sam czy w towarzystwie innych nut. Zachwyciła mnie też trwałość, bo spodziewałam się, że zapach ulotni się ze mnie w dwie godziny, a tu po siedmiu nadal czułam go wokół siebie! Uwielbiam.

Piotrek007
Piotrek007

Bez !

"Bez chemii, bez konserwantów, bez sztucznych barwników."
Tak prawdę mówiąc, ten bez im się udał... Jest naturalny, delikatnie zielony, a po pewnym czasie robi się pudrowy. Zadowalająca jest również jego trwałość która osiąga pułap 8 godzin, co w przypadku Demeter jest niesamowicie dobrym wynikiem. Projekcja przeciętna.

Jedna chmurka i znów jestem w ogrodzie rodziców, mam 10 lat i beztrosko bawię się z tyłu domu. Piękne wspomnienia

Lilac by Demeter Fragrance 4.33 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Lilac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Lilac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilac marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilac marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Jewel Anna Sui Anna Sui Eau D`Italie Magnolia Romana Novae Plus Pearl Pink Penhaligon`s Ellenisia Jardin de France Chevrefeuille Guerlain Mayotte Betty Barclay Beautiful Marc Jacobs Daisy Garland Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Rasasi Opera Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010