Marki » D E » « Grupy

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Laundromat marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laundromat by Demeter Fragrance.

Clean Fragrance

Laundromat Recenzje Perfum

Lux_retia
Lux_retia

Początek: intensywny proszek, chwilkę potem pojawia się szare mydło. Niby jest czysto, ale tak bardzo... tanio czysto. Jest czysto, ale na pewno nie świeżo. Zgodzę się z tym, że tego prania (z grudkami proszku, niedopłukanego) nikt na powietrze jeszcze nie wyniósł. Pewnie nadal leży w misce, wilgotne.

Nie jest to zapach bardzo intensywny. Nie kluje w nos. Ale umiarkowanie urzeka. No i szybko wietrzeje (po 15 minutach czuć tylko po przyłożeniu nosa do skóry).

2017
fabiolkaa
fabiolkaa

Szczerze mówiąc liczyłam na coś lepszego.
Moje pranie (wyprane w Persilu, płukane w Lenorze) suszone na słońcu pachnie obłędnie...A tu mam wrażenie, że pranie było robione ręcznie, mydłem Biały Jeleń i suszone w suszarni a nie w ogrodzie.

No nic... muszę szukać dalej, aż znajdę mój idealny zapach czystości :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Laundromat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Laundromat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laundromat marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laundromat marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Ode au Reve Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Pitti Fragranze Perle di Bianca Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere The Body Shop Zinzibar Paul Smith Paul Smith Man Profumi del Forte Forte + Forte Demeter Fragrance Tropical Dots Etro Relent Clive Christian C for Women Novae Plus Lady Pink Elemis Elemis Eau de Parfum