Marki » D E » « Grupy

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Laundromat Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Laundromat marki Demeter Fragrance to perfumy dla kobiet i mężczyzn.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laundromat by Demeter Fragrance.

Clean Fragrance

Laundromat Recenzje Perfum

fabiolkaa
fabiolkaa

Szczerze mówiąc liczyłam na coś lepszego.
Moje pranie (wyprane w Persilu, płukane w Lenorze) suszone na słońcu pachnie obłędnie...A tu mam wrażenie, że pranie było robione ręcznie, mydłem Biały Jeleń i suszone w suszarni a nie w ogrodzie.

No nic... muszę szukać dalej, aż znajdę mój idealny zapach czystości :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Laundromat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Laundromat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laundromat marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laundromat marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Acqua di Sale Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Rochas Eau de Rochas Homme Tremendous Tremendous for Men Salvador Dali Salvador CnR Create Scorpio Neotantric Citric Metal Kamasutra Masaki Matsushima Masaki Art Demeter Fragrance Baby Powder Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Novae Plus Noble Violet Byredo M/Mink