Marki » D E » orientalne « Grupy

Junior Mints Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Junior Mints Demeter Fragrance dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

kakaowy

Junior Mints marki Demeter Fragrance to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Junior Mints został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kakao, meksykańska czekolada, mięta i nuty słodkie.

Wanilia Kakao Meksykańska czekolada Mięta Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Junior Mints by Demeter Fragrance.

Junior Mints Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Demeter Fragrance Junior Mints, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Demeter Fragrance Junior Mints, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Junior Mints marki Demeter Fragrance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Junior Mints marki Demeter Fragrance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Benetton Colors de Benetton Chanel Allure Homme Edition Blanche Memo Siwa Molinard Habanita Guerlain Mouchoir de Monsieur Coty Emeraude Alain Delon Lyra Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Jeanne Arthes Guipure & Silk SoOud Nur Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Laura Mercier Ambre Passion Elixir